Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Współpraca - kilka usprawnień które usprawnia prace

robert - 2009-01-07, 12:27
Temat postu: kilka usprawnień które usprawnia prace
chcialbym podac kilka pomysłow na usprawnienie z programem mala firma
wydajem mi sie na pierwszy rzut oka iz osoby tworzące program nigdy go nie uzywały a nawet nie próbowały

1 menu i podmenu powinny pojawiac sie w pasku po kliknieciu prawym przyciskiem myszy do wyboru znacznie to ulatwi pracę z programem nizuzywanie programowych okienek. np

2 no i crm calkowicei niezintegrowany z programem mała firma to tak jak osobna roślinka

założmy ze prowadze rozmowe z klientem zapisuje notki w crm uzgadniam z nim ceny na towary upusty i inne takie tam rzeczy i ...................... i podczas rozmowy wystawiam fakture uważam ze powinnem nacisnac prawi klawisz wybracz menu lub powiedzmy z tych waszych okienek funkcje zrob kontrachentowi fakture .szybko łatwo i w momencie kiedy tego potrzebuje bez jak to teraz jest otwierania kolejnych okien otwierania okna faktury dodaj nowa i ....... pownno byc jedno nacisniecie klawisza podaczas wpisywnaia notatek utworz fakture klientowi co znacznie usprawni prace i ujednolici program

3 kolejna bezuzyteczna bzdeta to numery telefonow zapisywane w formie zobacz pozniej i sobie spisz dzis nikt nie stuka numeru telefonu do swojego kontrachenta kazdy ma je gdzies zapisane w pamieci urzadzenia uwazam ze skoro sa zapisywane powinny byc mozliwosc ich uzycia przez programy zewnetrzne tak jak skype i emaile czyli naciskam i romawiam prze skype z klientem

jesli sa takie informacje zapisywane w tym waszym programie to powinno byc miejsce na skype i gg gdyz akurat 80 procent moich klientow uzywa tych programow do kontaktow podejrzewam ze inni maja podobnie. co do telefonów to powinny byc zapisywane w programie w sposb pozwalajacy oo nacisniecu na prowadzenie rozmowy mam na mysli skype . podobnie mam na mysli z dodawaniem numerow gg . mpzna by dodac obsluge skanowani adokumentow itp

uwazam ze czesiu ktory siada do komputera powinnien miec przejrzystosc zapisów wporwadzonych przez antoniego z bardzo latwym dostepem do ......mam na mysli glownie numer telefonu opcje skype komunikator gg bez recznego wpisywania numerow z aplikacji do aplikacji

to takei moje sugestie gdyz w moim przypadku lefkefthand zaczyna sie w fazie testów okazywać jedynie gadzetem do wystawiania faktur i nic nei znaczacych notatek

używam malej firmy i prawde piszac oczekiwałem czegoś więcej a p-rzynajmniej tego co napisałem

Allan4 - 2015-04-26, 21:27

;-) :->