Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Poprzedni temat :: Następny temat
Brak numeru konta
Autor Wiadomość
Danae 

Wysłany: 2009-07-26, 12:02   Brak numeru konta

Po przesiadce na nową wersję LHMK zniknęła mi pierwsza pozycja z numerem konta - nie wyświetla jej na fakturze - jakieś pomysły?

Piotr Luszka 

Wysłany: 2009-08-04, 08:21   

Witam,
Proszę o kontakt z naszym działem Pomocy Technicznej w celu rozwiązania problemu.

Pozdrawiam,
Piotr Luszka

Danae 

Wysłany: 2009-08-26, 21:08   

Napisałam do działu pomocy technicznej, ale nie mam odzewu. Mam konto nr 2 i 3 a nie mam numer 1. Na fakturze drukuje mi się konto nr 2, a chciałabym by drukowały się obydwa konta.

Mariusz Gonera 
Kierownik projektów

Wysłany: 2009-09-22, 07:41   

Danae napisał/a:
Napisałam do działu pomocy technicznej, ale nie mam odzewu. Mam konto nr 2 i 3 a nie mam numer 1. Na fakturze drukuje mi się konto nr 2, a chciałabym by drukowały się obydwa konta.

Prawdopodobną przyczyną Pańskiego problemu jest to, że to konto, które teraz po zmianie wersji nie jest widoczne nie zostało dodane w danych firmy jako nowa pozycja ale powstało poprzez edycję pustego systemowego numeru konta, na co pozwalała jedna ze starszych wersji.

Najszybszym sposobem rozwiązania problemu będzie dodanie w danych firmy nowej pozycji rachunku bankowego i wpisanie numeru, który był numerem konta systemowego (pozycja 1).
Proszę również wysłać na "support@lefthand.com.pl" maila z opisem sytuacji i przesłać w mailu numer tego nie widocznego teraz konta bankowego oraz spakowany ZIP-em plik bazy danych, którego lokalizację znajdzie Pan uruchamiając program do pierwszego okna logowani i klikając na przycisk "Panel administracyjny". Ścieżka będzie widoczna w tabelce.

Odpowiedz do tematu