Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Poprzedni temat :: Następny temat
wydruk dekretów księgowych
Autor Wiadomość
krzysiek 

Wysłany: 2010-12-03, 18:30   wydruk dekretów księgowych

Czy w nowych wersjach byłaby możliwość stworzenia opcji wydruku samych dekretów zaksięgowanych dokumentów, na coś na wzór pieczęci dekretacyjnych stosowanych powszechnie w księgowości? Wystarczyłoby umozliwić wydruk tabelki (dekretów) z zakładki "Dekretacja dokumentów" bez części "Opis" lub nawet razem z nią. Obecnie można wydrukowac jedynie cały dokument z wszystkimi informacjami. Taka funkcja na pewno wszystkim ułatwiła by pracę.

Łukasz Pietrzak

Wysłany: 2010-12-06, 09:08   

Witam

Rozumiem, że chodzi Panu o tabelkę zawierającą trzy kolumny WN, MA i kwotę.

Chcielibyśmy się dowiedzieć jak taki wydruk byłby łączony z dokumentacją papierową i w jaki sposób ułatwiłby on pracę.

W celu ustalenia możliwości dodania takiej funkcjonalności proszę zadzwonić pod numer 22 427 36 69 lub wysłać maila na info@lefthand.com.pl

Pozdrawiam

m@rek11 

Wysłany: 2010-12-07, 13:59   

OOO, też się pod tym podpisuję.

Już ze 4 lata temu mailem prosiłem o taki wydruk, nawet pomysł został wstępnie zaakceptowany, ale jakoś do tej pory nie udało się go wdrożyć...

a nadruk powinien być możliwy bezpośrednio na dokumencie, tzn. wszystkie wydruki (faktury sprzedaży, magazynowe) z LH powinny już wychodzić z dekretacją, a na dokumentach zewnętrznych powinien być możliwy nadruk po włożeniu takiego dokumentu do drukarki.

Oczywiście, nie każdy taki dokument da się włożyć do drukarki, dlatego musi być też wydruk na czystą kartkę, którą można zszyć z oryginalnym dokumentem.

No i sama tabelka z dekretami to za mało, nr dokumentu powinien się też drukować, po to, że jak wydrukujemy luźne kartki z dekretami, żeby było wiadomo pod co je podczepić.

No byłoby super, jakby taki wydruk się pojawił.
Ręczne stemplowanie i wpisywanie dekretów jest strasznie uciążliwe...

krzysiek 

Wysłany: 2010-12-07, 22:02   

Wczoraj napisałem maila w tej sprawie do p. Łukasza Pietrzaka. Cieszę się ze jeszcze ktos poparł moją prośbę. Ja akurat faktur sprzedaży nie wystawiam, bo moje stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej, więc bardziej mnie interesowały faktury zakupu, które prawie wszystkie dostaję drukowane komputerowo na kartkach A4 i bez problemu mozna na nich wydrukować cały dekret księgowy. Oczywiście, że najlepiej jakby taki wydruk zawierał wszystkie pozycje jakie mają typowe pieczątki dekretacyjne, również numer dowodu, datę księgowania, jeśli jest to możliwe technicznie to wykonania. W ostateczności wystarczy mi wydruk samej tabelki o której wyżej pisałem bo i tak ułatwi mi to pracę.

Odpowiedz do tematu