Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Poprzedni temat :: Następny temat
WYciągi
Autor Wiadomość
mk123 
mk123

Wysłany: 2012-08-22, 08:26   WYciągi

Mam problem z wprowadzaniem WB.
Pierwszy WB wprowadziłam normalnie rejestr dokumentów--->nowy---->typ: wyciąg bankowy
Jesli teraz wprowadzam drugi poprzez modół kasa bank tomam nie koljną numerację Wb i dodatkowo nie ma zaksięgowanych kwot kiedy wchodzę w rejestracja dokumentów i tutaj gdzie są wszystkie zaksięgowane jest na liście ten drugi WB ale wszedzie 0,00 kiedy wejdę w ten dokument w dekretacje jest wszystko Ok.
Czy jesli pierowszy wprowadziłam ręcznie to juz nie moge używac modułu kasa/bank?

jakie numery wpisujecie na faktury? Czy symbol Archiwum tylko
ARCH1/01/1 np. ????

GrzegorzGajownik

Wysłany: 2012-09-10, 14:37   Re: WYciągi

mk123 napisał/a:

Pierwszy WB wprowadziłam normalnie rejestr dokumentów--->nowy---->typ: wyciąg bankowy
Jesli teraz wprowadzam drugi poprzez modół kasa bank tomam nie koljną numerację Wb

Najprawdopodobniej wystawiając wyciąg bankowy z modułu rejestr dokumentów--->nowy---->typ: wyciąg bankowy, przy zapisie WB program zapytał się o pierwszy numer takiego dokumentu a Pani wpisała jedynkę.

mk123 napisał/a:

dodatkowo nie ma zaksięgowanych kwot kiedy wchodzę w rejestracja dokumentów i tutaj gdzie są wszystkie zaksięgowane jest na liście ten drugi WB ale wszedzie 0,00 kiedy wejdę w ten dokument w dekretacje jest wszystko Ok.

Dla WB wprowadzanych przez "rejestracje dokumentów "nie uzupełnia Pani drugiej zakładki "rejestry VAT", nalezy uzupełnić tylko "dekretacje na kontach"

mk123 napisał/a:

jakie numery wpisujecie na faktury? Czy symbol Archiwum tylko
ARCH1/01/1 np. ????

O jakie faktury dokładnie chodzi?

Odpowiedz do tematu