Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Poprzedni temat :: Następny temat
zamknięcie programu
Autor Wiadomość
bunkierek

Wysłany: 2007-11-10, 19:51   zamknięcie programu

Witam.
Skuszony po otrzymaiu newsletter'a zainstalowałem sobie nową wersję e-faktura. Wczoraj jeszcze po instalacji jeszcze było dobrze a dzisaij po odpaleniu kompa na nowo jest problem. Przy próbie zapisania nowej faktury program wyłancza się, znika. Przed instalacją przerzuciłem pliki bazodanowe w inne miejsce. Po uruchomieniu nowej wersji programu zrobiłem import firmy, dane zostały zaimportowane, komunikat o dostosowaniu danych do nowej bazy. Program działa, dane są widoczne ale wszystko do momentu próby zapisu.
Chciałem sobie przećwiczyć małą księgowość pod kontem magazynów więc ściągnąłem i zainstalowałem. I tutaj przy próbie zapisania faktury pojawia się okno, pasek postępujący z zapisem i na końcu komuikat, że nie udało się zapisać i mam spróbować później. Tutaj chociaż program się nie zamyka.
System na którym pracuję to opensuse 10.2

Dawid Debinski 
Dawid Debiński

Wysłany: 2007-11-12, 15:48   

Faktycznie wkradł sie błąd do nowopowstałej wersji jednak już można ściagać poprawny program.

grzybnia 
grzybnia

Wysłany: 2014-12-05, 11:22   

tak juz mozna!
kredyt chwilówka na najwyższym poziomie to Miro Chwilówki na mirochwilowkaonline.pl Zawsze kiedy potrzeba ci dodatkowych pieniedzy powinienes zglosic sie do nich a pieniadze beda dostepne na twoim koncie w kilkanascie minut.

Odpowiedz do tematu