Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Poprzedni temat :: Następny temat
Problemy przesiadającego się
Autor Wiadomość
skony71 

Wysłany: 2008-12-03, 11:03   Problemy przesiadającego się

Witam,
Miałem zamiar przesiąść się z małej księgowości na mała firmę i w tym celu nawet zaimportowałem całą bazę danych do wersji testowej.
Problem pojawił się taki, że po prostu program stwierdził, że nie ma takiej możliwości i po zaimportowaniu firmy po prostu się wyłączył.
Czy jest możliwość przetestowania funcjonalności Małej Firmy na realnej bazie danych a nie na firmie testowej.
Odnoszę wrażenie, że część funkcji nie działa poprawnie ale chciałbym to zobaczyć na żywo.

Sam pomysł programu bardzo mi się podoba, szkoda, ze taki strasznie drogi jest bo nie wiem czy będę w stanie zapłacić jednorazowo tyle kasy ale zobaczymy.

Pozdrawiam

m@rek11 

Wysłany: 2008-12-03, 11:55   

Mam podobny problem, tzn chcę przejść z Pełnej Księgowości na Małą Firmę.
Ściągnąłem wersję testową, podłączyłem swoją bazę danych i niestety program stwierdził że zakończył sie okres testowy i się wyłączył.

Niestety, chyba testować można tylko na bazie DEMO a nie na realnych danych, a szkoda....

skony71 

Wysłany: 2008-12-19, 10:48   

m@rek11 napisał/a:

Niestety, chyba testować można tylko na bazie DEMO a nie na realnych danych, a szkoda....

Własnie rozmawiałem z lefthandem, trzeba im wysłac bazę danych to odblokują na 2 miesiące testów.
Poza tym jeszcze ciekawsza propozycja to promocja cnowa dla osób korzystających z małej księgowości ale to najlepiej będzie dowiedzeic się u źródła.

Pozdrawiam
Skony71

Pro05 

Wysłany: 2014-03-20, 08:53   

Piszę trochę nie w temacie, za co przepraszam, ale mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.
Czy ktoś kojarzy firmę, tudzież architekta wnętrz, który zaprojektuje moje biuro nowo otwartej małej firmy?
Gdy poprzednio korzystałem z usług takiej firmy, nie byłem zadowolony i teraz chciałbym, by była to bardziej przemyślana decyzja.
Zastanawiam się nad taką firmą architekt wnętrz Opole
Czy ktoś o nich słyszał? Czy może polecacie coś innego?
Pozdrawiam i z góry dziękuję:)

Allan4 

Wysłany: 2015-04-26, 20:27   

;-)

Odpowiedz do tematu