Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Poprzedni temat :: Następny temat
Współpraca z allegro.pl
Autor Wiadomość
Adrian_N 
Adrian_N

Wysłany: 2009-10-19, 18:00   Współpraca z allegro.pl

Widziałem program konkurencji od obsługi allegro.pl który współpracuje z oprogramowaniem do obsługi sprzedaży tego samego producenta-jestem pod wrażeniem.
Kilka kliknięć i gotowy paragon, import danych do kontrahentów faktur, rezerwacja towarów z magazynu-po prostu rewelacja, aż łezka w oku się kręci.

Może i Lefthand wprowadził by coś, co pomogło by sprzedawcom na allegro?
Myślę że popularność produktów Lefthand'a znacznie by wzrosła.

m@rek11 

Wysłany: 2009-10-23, 09:00   

Podpisuję się pod apelem !!!

Integracja z Allegro to byłaby super sprawa...

do tego co napisałeś dodałbym obsługę mailową (mail o przyjęciu zamówienia, o wysłaniu paczki itp) - na Linuksa nie ma takich kompleksowych rozwiązań, niestety...

heh, pomarzyć każdy może :-(

Adrian_N 
Adrian_N

Wysłany: 2009-11-08, 23:10   

Lefthand w swych programach ma klienta e-mail-wystarczy "podrasować" aby np. podpinał formularze opcji dostawy do klienta, do tego dołożyć moduł pobierający dane poprzez webAPI ( klienci, aukcje, transakcje, komentarze). Znam program działający na bazie Access'a-tworzony jest przez 1 informatyka więc śmiem twierdzić że dla szpeców z Lefthand'u zadanie nie było by zbyt trudne i czasochłonne.

Co do wypowiedzi m@rek11'a - na Linuxa żadna aplikacja do obsługi allegro nie istnieje. A biorąc pod uwagę coraz większą popularność tego systemu oraz serwisu aukcyjnego-sukces programu i monopol gwarantowany :)

mikwit

Wysłany: 2010-02-25, 13:33   ja już mam integracje z allegro i sie podziele :)

Witam,

Ja juz mam integracje z allegro zrobiona trochę dookola. Na lokalnym serwerze mam system do obslugi zamowien ktory dziala przez www (php) - dzieli zamowienia na te wysylane poczta i kurierem, wystawia rozne WZki w zaleznosci od wymagan stalych kontrahentow itp.
Importuje tez zamowienia z allegro i wstawia do LHMK. Jak ktos chce kod w PHP to sluze. Najchetniej dalbym go Panom z Lefthanda zeby wsadzili te funkcjonalnosc bezposrednio do LH. Oczywiscie bezposrednio sie nie da ale moze troche pomoze koncepcyjnie

Jakby co piszcie na PW

Mikwit

Adrian_N 
Adrian_N

Wysłany: 2010-02-26, 21:11   

Może programiści Lefthanda skorzystają z tego co mikwit już stworzył i powstanie kolejn moduł.
Było by rewelacyjnie. a klientów na pewno by przybyło. Na razie jest 1 rozwiązanie kompleksowe, lecz działa nie zawsze tak jak powinno. Poza tym - tylko pod Windows :)

mikwit

Wysłany: 2010-04-08, 14:19   

taki modul musialby byc jako plugin, bo np. ostatnio allegro cos pozmienialo i moj program nie importuje. Musze pogrzebac o co chodzi.

Mikwit

gorg81 
Ciekawski

Wysłany: 2012-01-26, 21:35   

Witam Panowie może i odświeżę trochę wątek ale mam pytanie czy LeftHand już coś pokombinował z tym allegro. Powiem tak jestem dosyć zaawansowanym użytkownikiem Windowsa ale również pasjonatem Linuxów. Mam kilka firm pod opieką które chętnie przeszły by na linuxa , co muszę przyznać znacznie obniża koszty utrzymania jak i upraszacza pracę informatykom,ale niestety z uwagi właśnie na allegro jestem i firmy również skazany na korzystanie z programów windosowych , a przyznam szczerze że otwieram kolejną Firmę 8 stanowisk komputerowych i bardzo mnie interesuje właśnie lefthand, ale niestety póki nie ogarnie sprzedaży allegro nie ma takiej możliwości. Stað też moje pytanie czy istanieją jakie kol wiek szanse na moduł który by zgrywał allergo, magazyn i księgowanie sprzedaży w jedno, jak ma to miejsce w Insercie. Ja osobiście uważam że jeśli coś takiego powstanie to wzrost klienteli na lefthanda 50 % bez przesady.

Cuda do trzech Dni "

Adrian_N 
Adrian_N

Wysłany: 2012-04-21, 15:48   

Raczej na Lefthand'a nie ma co liczyć. Ja mam inny pomysł-zintegrować MK z platformą sklepu www który to współpracuje z allegro. Wstępnie mam wiadomość że jest to do zrobienia, ale cena zbyt wysoka. Dziwię się że Lefthand mający kilka tysięcy klientów nie potrafi/nie chce nawet wycenić projektu który przyniósł by kolosalne zyski, a ecommerce24h.pl jest w stanie się tym zająć.

KacperKonopek

Wysłany: 2014-02-10, 14:45   

Witam

Mineło trochę czasu, czy powstały jakieś rozwiązania integrujące Allegro z platformą Lefthand ???

damianf 

Wysłany: 2014-05-17, 09:40   

Jak do tej pory jeszcze nie, ale poczytaj parę postów wyżej jak to zrobił Mikwit

Again 

Wysłany: 2014-12-10, 23:52   

witam wszystkich
czy integracja z Allegro już jest wprowadzona ?
bo konkurencja nie śpi i ma bardzo dobrą integracje z all i szybką obsługę :-P

GrzegorzGajownik

Wysłany: 2014-12-12, 12:54   

Witam,

Proszę policzyć ile użytkowników wpisało się pod tym postem, i tylu użytkowników z kilku tysięcy jest taka funkcja zainteresowana, wiec na dzień dzisiejszy nie planujemy nic takiego dodawać.

Pozdrawiam
Pomoc Techniczna

Odpowiedz do tematu