Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Poprzedni temat :: Następny temat
Moduł Kadry i Płace
Autor Wiadomość
pemkad

Wysłany: 2010-07-16, 17:27   Moduł Kadry i Płace

Witam!
Czy jest ktoś kto jest w stanie wspomóc mnie w Kadrach na Małej Firmie? Niestety przy próbie wpisania pracowników i generowania listy płac program jest tak nieintuicyjne że się chwilowo poddaję. HELP czy ktoś już to przeszedł??

Mariusz Gonera 
Kierownik projektów

Wysłany: 2010-07-19, 08:44   Re: Moduł Kadry i Płace

pemkad napisał/a:
Witam!
Czy jest ktoś kto jest w stanie wspomóc mnie w Kadrach na Małej Firmie? Niestety przy próbie wpisania pracowników i generowania listy płac program jest tak nieintuicyjne że się chwilowo poddaję. HELP czy ktoś już to przeszedł??

Proszę napisać dokładnie jaki ma Pan problem z operacjami płacowymi.
Na początek polecam przejrzenie filmów instruktażowych dotyczących wspomnianych operacji:

http://www.lefthand.com.p...ion=show&id=209

aniuafen 
aniuafen

Wysłany: 2011-03-12, 22:57   

Mam problem dziwny - generuję listę płac, mam informację o wygenerowaniu jej, ale nie mogę znaleźć dokumentów w zestawieniu dokumentów. To nie jest kwestia filtru bo już na piechotę próbowałam znaleźć. Ponowna próba wygenerowania listy płac powoduje wyświetlenie komunikatu, że taka lista już jest.
Umęczyłam się z uruchomieniem tego modułu, ale księgowanie TEŻ JEST MI potrzebne - choćby do generowania kartoteki wynagrodzeń :(

Mariusz Gonera 
Kierownik projektów

Wysłany: 2011-03-14, 08:04   

aniuafen napisał/a:
Mam problem dziwny - generuję listę płac, mam informację o wygenerowaniu jej, ale nie mogę znaleźć dokumentów w zestawieniu dokumentów. To nie jest kwestia filtru bo już na piechotę próbowałam znaleźć. Ponowna próba wygenerowania listy płac powoduje wyświetlenie komunikatu, że taka lista już jest.
Umęczyłam się z uruchomieniem tego modułu, ale księgowanie TEŻ JEST MI potrzebne - choćby do generowania kartoteki wynagrodzeń :(

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie bezpośredni kontakt z naszym działem pomocy technicznej. Zostanie Pan poproszony o uzupełnienie informacji o zaobserwowanym problemie, tak aby jak najszybciej i najsprawniej go usunąć.

aniuafen 
aniuafen

Wysłany: 2011-03-14, 21:58   

Oj tak kontakt konieczny bo teraz jeszcze - po dokonaniu aktualizacji program się wysypuje przy próbie wyświetlenia listy płac :( Pozostaje pilny kontakt z działem technicznym, który serdecznie pozdrawiam :))

pemkad

Wysłany: 2012-04-19, 22:41   

podbijam sprawe aniuafen. Dziewczyna juz u nas nie pracuje. siadam do komputera i dokladnie to samo. Tak wiec prosze o bardzo pilna pomoc

pemkad

Wysłany: 2012-04-20, 00:29   

Film instruktażowy obejrzany ze 3 trzy razy. wszystko zrobione zgodnie ze sztuka, list płac nie ma. mimo ksiegowania i mimo informacj, ze w systemie jest. Listy nie ma nigdzie.

justan

Wysłany: 2014-08-07, 11:09   

ja proponuję zadzwonić tam i krok po kroku działać z konsultantem. ja miałam problem z księgowaniem przelewów, a okazało się że zminimalizowałam okienko i nie było wtedy wszystkich funkcji - m.in brak możliwości zmiany daty...

twojtyp

Wysłany: 2014-11-19, 10:59   

Ja też mam taki problem i nie wiem co zrobić. Chyba muszę skontaktować się z tym konsultantem bo widzę, że sama niewiele zdziałam...

Odpowiedz do tematu