Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Poprzedni temat :: Następny temat
Deklaracje VAT
Autor Wiadomość
korek 

Wysłany: 2013-01-09, 10:14   Deklaracje VAT

Witam, od stycznia 2013 r obowiązuje nowe wzory deklaracji VAT, w tej wersji programu tego niem, kiedy będzie?
Jeśli jestem już przy deklaracji to przydało by się zrobić tak żeby można było wydrukować tylko same wartości deklaracji ( czyli nadruk na drukach z US) oraz przy wyborze wydruku deklaracji VAT żeby pojawiały się też możliwość wyboru załączników np.:
1. ORD-ZU - uzasadnienie przyczyn korekty deklaracji.
2. VAT-ZT - wniosek o przyśpieszenie terminu zwrotu podatku.
3. VAT-ZZ - wniosek o zwrot podatku VAT.

Pozdrawiam
i mam nadzieję, że coś z tych i poprzednich moich propozycji Państwo wprowadzicie.
Jeszcze jedno można by było poprawić wydruk drugiej strony deklaracji VAT-7, bo u mnie na wydruku grube podwójne linie rozdzielające między C i D oraz D i E z prawej strony wyjeżdżają (2,5mm) poza linie pionowe w innych częściach wydruku jest OK.

korek 

Wysłany: 2013-02-12, 13:15   

Ostatnio pojawiła się wersja 3.9.0 z nowym wzorem deklaracji VAT-7 ale nie pobiera automatycznie danych z rejestrów VAT. W poprzednich wersjach tego nie było, kolejna przypadłość?
Chcąc wypełnić deklaracje trzeba po kolei edytować wszystkie pola, raczej chyba nie oto chodzi?
Ciekawe jak jest w pozostałych typach deklaracji, nie sprawdzałem, czy może coś nas zaskoczy?

bartm 

Wysłany: 2013-02-16, 00:37   

Musisz na nowo edytować wzory deklaracji i zdefiniować, co gdzie ma być wpisywane.

korek 

Wysłany: 2013-02-19, 19:40   

Witam,
jest już nowa wersja 3.9.2 i w tej jest to możliwe z automatu, tylko ewentualnie można coś poprawić(zależy to od specyfiki podmiotu).

Odpowiedz do tematu