Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowa wersja testowa
Autor Wiadomość
wojwa 
wujo

Wysłany: 2010-09-05, 15:45   Nowa wersja testowa

Witam !
Korzystam z wersji darmowej programu Pełna Księgowość z reklamami 2.0.5-518. Wersja ta służy mi wyłącznie do nauki prowadzenia księgowości za pomocą komputera. Firebird mam w wersji 1.5.4.
Czy instalując nową wersje testową programu oznaczoną nr 2.4.0-66 będę również mógł z niej korzystać bez ograniczeń czasowych, czy tylko przez okres 60 dni ? Na czym polega korzystanie przez okres 60 dni, czy po upływie tego okresu już w ogóle nie można korzystać z programu, czy np. należy założyć nową firmę ?
Czy można zainstalować na jednym komputerze obie wersje ? Chodzi mi o uniknięcie sytuacji, w której nie będę mógł korzystać z żadnej wersji.
PS.
Nie za bardzo mogę sobie pozwolić na kupno programu i wykorzystywanie go jedynie w celu nauki księgowości.

TomekPopek21 

Wysłany: 2012-10-12, 13:57   

Po 60 dniach darmowych jak usuniesz to i tak nie będziesz mógł zainstalować tej samej wersji na kolejne 60 dni. Wersja trialowa ma na celu reklamowanie danego produktu. Jeżeli podoba Ci się program to musisz za niego zapłacić.

Lex24 

Wysłany: 2014-03-12, 12:21   

Czy wersja testowa jest w jakiś sposób ograniczona? Pozbawiona funkcji, kilkakrotnie miałam okazję korzystać z darmowych wersji, które nawet w połowie nie przypominały swoich pełnych odpowiedników.

GrzegorzGajownik

Wysłany: 2014-03-13, 10:15   

Witam,

Wersja testowa jest ograniczona tylko i wyłącznie tym ze zostaje blokowana po 35 dniach. Nie ma ograniczenia co do funkcji zawartych w programie.

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu