Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Poprzedni temat :: Następny temat
Specjalista od LH - Poznań - pilnie poszukiwany
Autor Wiadomość
WDW 
Grupa Żywiec Perła

Wysłany: 2014-09-16, 13:48   Specjalista od LH - Poznań - pilnie poszukiwany

Dzień dobry,

Pilnie potrzebujemy rozpocząć współpracę z fachowcem od LeftHandu Pełna Księgowość, dostępnym w Poznaniu lub okolicach - mamy kilka problemów/wyzwań do rozwiązania w firmie. Chodzi m.in. o księgowanie przelewów, magazyny, monitoring płatności, etc.

Oczywiście chodzi o współpracę związaną z wynagrodzeniem :)

Prosimy o sygnał na telefon 609502442 lub email kontakt@zywiec-perla.pl

Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Ostatnio zmieniony przez WDW 2015-06-17, 14:07, w całości zmieniany 1 raz  

jarek

Wysłany: 2014-10-03, 21:27   

Witam
Również jestem zainteresowany tematem przelewów. Zrobiłem skrypt eksportujący do formatu elixir rekordy z tabeli rozrachunków. Zaciągam to w programie bankowym, w następnym dniu zapisuję wyciąg w csv, uruchamiam skrypt korygujący oznaczenie stron WN/MA (w wyciągu jest odwrotnie niż oczekuje lefthand) i wskazuję go w "imporcie wyciągów". Wyciąg importuje się bez problemów, funkcja "powiąż automatycznie" działa kiepsko - lepiej jej nie używać. Rozrachunki przelewam pojedynczo, czyli jeden rozrachunek to jedna dobrze opisana pozycja w wyciągu, wiążę to bez problemu ręcznie. Na chwilę obecną utknąłem na księgowaniu wyciągu. Kilka z powiązanych pozycji po uruchomieniu funkcji "analizuj wyciąg" rozlicza się "częściowo" (oczywiście nie wiadomo z czym) i nie pozwala zamknąć całości . Czekam na odpowiedź w tej sprawie od LH. Jeśli dojdę z tym wszystkim do szczęśliwego końca to będę mógł pomóc.

Odpowiedz do tematu