Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowe forum, nowy etap rozwoju i współpracy
Autor Wiadomość
Mariusz Gonera 
Kierownik projektów

Wysłany: 2007-05-11, 16:23   Nowe forum, nowy etap rozwoju i współpracy

Dzień dobry Państwu.

Otwarte zostało nowe forum dyskusyjne związane z obsługą i wymianą informacji na temat programów LeftHand.
Zapraszamy wszystkich dotychczasowych i przyszłych użytkowników naszych programów do wzajemnej pomocy i wymiany uwag dotyczących poprawnego użytkowania i konfigurowania programów LeftHand.

Mam nadzieję, że rozpoczynamy wspólnie nowy, dynamiczne etap współpracy pomiędzy naszą firmą a Państwem jako naszymi użytkownikami.

Pozdrawiam.
Mariusz Gonera
Kierownik projektów informatycznych firmy LeftHand

rosol 

Wysłany: 2007-06-24, 20:13   

Fajnie.
W opisie instalacji LO jest, ze trzeba dac sciezke do lh_nazwa_firmy.gdb a mnie dziala tylko ze sciezka lh_gdb, ale jak juz uruchomie program to nie widzi on zadnych pol bazy, tylko to co nalezy do menu system.
Jak sprobuje wpisac lh_nazwa_firmy.gdb to mam komunikat, ze nie wybralem zadnej firmy i za nim: wprowadz poprawna sciezke do pliku lh.gdm.
Jak to obejsc?

Dawid Debinski 
Dawid Debiński

Wysłany: 2007-06-25, 10:01   

rosol napisał/a:
Fajnie.
W opisie instalacji LO jest, ze trzeba dac sciezke do lh_nazwa_firmy.gdb a mnie dziala tylko ze sciezka lh_gdb, ale jak juz uruchomie program to nie widzi on zadnych pol bazy, tylko to co nalezy do menu system.
Jak sprobuje wpisac lh_nazwa_firmy.gdb to mam komunikat, ze nie wybralem zadnej firmy i za nim: wprowadz poprawna sciezke do pliku lh.gdm.
Jak to obejsc?

W ustawianiach podaje pan scieżke do bazy, potem panle administarcyjny dodaj firmę i wpisuje pan usawiania. I powinno być wszystko poprawnie.

rosol 

Wysłany: 2007-06-27, 22:15   

czyli w ustawieniach wpisuje lh.gdb a w panelu administracyjny sciezke do bazy firmy?

Odpowiedz do tematu