Forum Użytkowników
Programów LeftHand

Poprzedni temat :: Następny temat
Szablony
Autor Wiadomość
morg

Wysłany: 2007-07-11, 14:58   Szablony

Witam,

Jestem nowym użytkowniekim forum i programu i w związku z tym proszę o pomoc w konfiguracji programu do Pełnej księgowości. W programie zdefiniowałem konta aktywne i pasywne, wpisałem plan kont, lecz nie mogę wykonywać księgowań ze względu na brak szablonów schematów księgowych.

I w związku z tym proszę forumowiczów o pomoc w tej kwestii.

Z internetu korzystam grzecznościowo więc przeglądanie filmów na www nie wchodzi w rachubę, chyba, że można je sciągnąć na dysk lokalny.

Pozdrawiam
Morg

latin 
latin

Wysłany: 2007-07-12, 11:27   

Zeby ksiegowac, nie musisz miec zdefiniowanych schematow dekretacji. Oczywiscie bierzesz "Rejestracja dokumentow", "Nowy" i trzecia zakladke "Dekretacja na kontach". I tutaj mozesz wybrac stworzony przez siebie "Schemat dekretacji" lub kliknac przycisk "Dodaj pozycje" i okreslic biezaca dekretacje.

morg

Wysłany: 2007-07-18, 10:44   

Ha!
Dzieki. Sprawdz dzisiaj po poludniu :)

latin 
latin

Wysłany: 2007-07-23, 20:46   Re: Szablony

morg napisał/a:
Z internetu korzystam grzecznościowo więc przeglądanie filmów na www nie wchodzi w rachubę, chyba, że można je sciągnąć na dysk lokalny.

W filmach nic nie ma o schematach dekretacji (tytułowych szablonach). Co wiecej jesli korzystasz grzecznosciowo to mozesz sie naciac, bo filmy nie zawsze dotycza tego, na co wskazuje tytul. Np.: film o programie Pelna Ksiegowosc -> Obsluga dokumentow ksiegowych przedstawia konfiguracje programu Mala Ksiegowosc.

mikalwanted

Wysłany: 2015-04-16, 13:40   

witam! Jak sobie poradzić z rozrzuconym tekstem w wydrukach np. ewid. vat po zmianie czcionki czy też po zmianie jej rozmiaru. Domyślna wielkośc przy której wszystko jest ładnie ułozone jest za mała - jeśli chcę zmienić wychodzi mi rozrzucony wydruk. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu